016

1,800.00 ден 1,600.00 ден

Работни одела со висок квалитет и дизајн достапни во сите величини и бои.

Помош за величина:

  • 32 – 34 – XS
  • 36 – 38 – S
  • 40 – 42 – M
  • 44 – 46 – L
  • 48 – 50 – XL
  • 52 – 54 – XXL

Производител: Cizgi Medikal,Турција

Избриши
SKU: N/A Category: